PCB3A30A
Mfr.Part #
PCB3A30A
Datasheet
PCB3A30A
Description
TERM BLOCK CARDEDGE 30POS GOLD
Stock
616
Convert From (Adapter End) :
Terminal Blocks, Screw Connection, 30 Pos, 2 Rows
Convert To (Adapter End) :
Card Edge Connector, 30 Pos
Wire Gauge :
18 AWG